ماژول پشتیبانی آنلاین در تلگرام

طراحی شده توسط : بست پرستا
200٬000 ‎تومان
call دریافت مشاوره تلفنی
تعداد مورد نیاز

عملکرد و توضیحات کوتاه

پشتیبانی آنلاین یکی از بخش های مهم تجارت آنلاین است. توسط این ماژول شما میتوانید در زمان کوتاهی به بررسی مشکلات مشتریانتان بپردازید و به هیچ هزینه ی اضافی ای برای پشتیبانی مشتریان خود نیاز ندارید؛ تنها کافی است نرم افزار تلگرام را بر روی گوشی موبایل یا کامپیوتر خود نصب کرده باشید.

با استفاده از این ماژول میتوانید تنها از طریق اکانت تلگرام خود روی تلفن همراه ، دسکتاپ و... به صورت آنلاین با مشتریانی که در وب سایت شما حضور دارند به راحتی و در هر زمان گفت و گو کنید.

ویدیو معرفی ماژول پشتیبانی آنلاین در تلگرام

  

بهترین تجربه پشتیبانی آنلاین مشتریان با ماژول پشتیبانی آنلاین تلگرام

به صراحت می توانیم بگوییم که این ماژول یکی از بهترین ماژول های پشتیبانی آنلاین برای فروشگاه ساز پرستاشاپ می باشد که توسط تیم بست پرستا طراحی و ارائه شده است. با استفاده از این ماژول این امکان را خواهید داشت که در هر زمان و مکان و تنها توسط پیام رسان تلگرام با مشتریان خود چت کنید و به سوالات آنها پاسخ دهید. توسط این ماژول کاربران می توانند به راحتی در هر صفحه فروشگاه با شما چت کنند و پاسخ مشکلتاشان را توسط پشتیبانان فروشگاه شما بیایند.

پاسخ گویی راحت به مشتریان تنها از طریق تلگرام

توسط این ماژول می توانید به راحتی و حتی بدون نیاز به کامپیوتر شخصی و بدون نیاز به وارد شدن به پنل مدیریت فروشگاه و تنها از طریق نرم افزار تلگرام نصب شده بر روی موبایل خود پاسخ سوالات مشتریان خود را بدهید. در اینصورت شما می توانید در هر زمان و مکان به پشتیبانی مشتریان خود بپردازید. این قابلیت ماژول بهترین تجربه پشتیبانی مشتریان را در اختیار شما قرار خواهد داد.

هر تعداد پشتیبان که میخواهید برای فروشگاه خود ایجاد کنید و روند پاسخگویی به مشتریان را سرعت ببخشید

برای هر بخش از فروشگاه خود یک پشتیبان تعریف کنید و در اطلاعات پشتیبان، آن بخش را ذکر کنید تا کاربران متناسب با سؤال خود درباره هر بخش از فروشگاهتان به گفت و گو با پشتیبان مورد نظر بپردازند و مشکل خود را رفع کنند. در اینصورت حتی اگر فروشگاهتان کاربران زیادی هم داشته باشد مشکلی نخواهید داشت و این ماژول نیاز شما را برطرف خواهد کرد. 

هر پشتیبان میتواند چندین خط پشتیبانی داشته باشد

هر پشتیبان می تواند به چندین ربات تلگرامی متصل باشد تا تنها توسط یک اکانت تلگرام بتواند به طور هم زمان به چندین مشتری پاسخ دهد. این امکان زمانی مناسب است که فروشگاه شما پشتیبانان اندکی دارد و با تعداد زیادی از کاربران مواجه است.

ذخیره کاربرانی که پشتیبان ها با آن ها چت کرده اند

توسط این قابلیت می توانید آرشیو کاملی از مشتریان فروشگاه خود داشته باشید. این آرشیو زمینه ارتباط بیشتر شما و مشتریانتان را فراهم می کند. به اینصورت که می توانید محصولات جدید فروشگاه خود را برای آن ها ارسال کنید و یا آن ها را از تخفیف های فروشگاه خود باخبر سازید. در بلند مدت مشاهده خواهید کرد که میزان مشتریانتان و در نتیجه فروش محصولاتتان افزایش یافته است.

امکان راه اندازی ارتباط بامای آفلاین

توسط تلگرام خود تنها با فشردن دکمه آفلاین، در زمان هایی که امکان پشتیبانی مستقیم ندارید، سیستم را آفلاین کنید تا فرم آفلاین به کاربران نمایش داده شود و اطلاعات و پیام آنها دریافت شده و به اکانت تلگرام شما ارسال شود. در هر زمان نیز با فشردن دکمه آنلاین در تلگرام خود می توانید سیستم را آنلاین کنید تا تمامی کاربران بتوانند به صورت زنده با شما گفت و گو کنند.

امکان شخصی سازی کامل نرم افزار

به منظور شخصی سازی کلیه ماژول و هماهنگ سازی آن با فروشگاه شما امکان تعویض کلیه متن قسمت های مختلف ماژول و رنگ نوار و... در ماژول وجود دارد.

مشاهده لیست پشتیبان ها توسط کاربران

کاربرانی که می خواهند با پشتیبان در ارتباط باشند می توانند لیست پشتیبان ها را مشاهده کنند و متناسب با سؤالی که دارند پشتیبان مناسب را انتخاب کنند و با آن ها به گفتگو بپردازند. بهتر است که در قسمت اطلاعات پشتیبان تخصص هر پشتیبان را وارد کنید تا کاربران بهتر بتوانند پشتیبان مناسب سؤالشان را انتخاب کنند.

عدم نیاز کاربران به نصب نرم افزار تلگرام

توجه داشته باشید که با استفاده از این ماژول کاربران نیازی به نصب نرم افزار تلگرام بر روی موبایل یا کامپیوتر خود ندارند و تنها در سایت فروشگاه شما می توانند با پشتیبان ها به گفتگو بپردازند. در صورتی که پشتیبان ها باید این نرم افزار را حداقل بر روی یکی از سیستم های خود نصب کرده باشند.

برخی از ویژگی های ماژول پشتیبانی آنلاین تلگرام عبارتند از :


قابلیت شخصی سازی و ارتقای ماژول


بهترین روش پشتیبانی آنلاین مشتریان


سادگی و راحتی استفاده از ماژول


دموی رایگان لیست ویژگی های این محصول

شما میتوانید به صورت انلاین با مشتریان خود به گفت و گو بپردازید بدون اینکه نیاز داشته باشید تا در پنل مدیریت لاگین شوید

میتوانید به تعداد دلخواه دپارتمان و پشتیبان با اسم و توضیحات و ایکن دلخواه بسازید

تمامی متونی که کاربر شما مشاهده میکند را میتوانید به هر زبانی و هر متنی که خواستید تغییر دهید

رنگ هدر صفحه ی چت برای هماهنگی با وب سایت شما قابل تغییر است

وضعیت نمایش پنجره ی چت قابل تنظیم است که در پایین سمت راست باشد یا در پایین سمت چپ

امکان نمایش فرم افلاین زمانی که پشتیبانی آفلاین است و همینطور امکان حذف کل سیستم در صورتی که پشتیبانی افلاین باشد

امکان تعیین ادمین از بین اکانت های پشتیبانی ، اکانت ادمین میتواند از طریق تلگرام پشتیبانی را افلاین/انلاین کرده و تمام پیام های افلاین برای این اکانت ارسال میشود.

امکان افزودن ، حذف و ویرایش دپارتمان ها

امکان تعیین اکانت اصلی

وضعیت افلاین و انلاین بودن هر دپارتمان برای کاربر قابل مشاهده خواهد بود

دریافت اطلاعات کاربر پیش از شروع چت

پنجره ی چت کاربر به صورت اجاکس بوده و بدون لود شدن مجدد کاربر مراحل را انجام میدهد

لیست دپارتمان ها به همراه نام و توضیحات هر دپارتمان و و ضعیت افلاین/ انلاین بودن هر دپارتمان به کاربر نمایش داده میشود

امکان ادامه دادن گفت و گو برای کاربر در هر صفحه ای که باز کند و به هر صفحه ای از فروشگاه که برود وجود دارد

نمایش تعداد پیام های خوانده نشده بر روی هدر چت در صورتی که پنجره ی چت بسته باشد

امکان پایان دادن به چت توسط پشتیبان

در صورتی که پشتیبانی افلاین باشد فرم ثبت پیام به صورت افلاین برای کاربر نمایش داده خواهد شد و پیام و اطلاعات وی دریافت شده و به اکانت اصلی تلگرام ارسال میشود پاسخ گویی به موقع به کاربران باعث جذب و عدم خروج آنها از وب سایت شده و رضایت و وفاداری آنها را افزایش خواهد داد

New Account Register

Already have an account?
Log in instead یا Reset password