ماژول محصولات مرتبط و کراس سلینگ

طراحی شده توسط : بست پرستا
0 ‎تومان
call دریافت مشاوره تلفنی
تعداد مورد نیاز

 • اطلاعات
  done ورژن 1.0
 • برنامه نویسان
  done طراحی توسط بست پرستا
  done تاریخ انتشار : 98/2/30
  done قابلیت ارتقا
 • قیمت و خدمات
  done رایگان
  done قابلیت شخصی سازی
  done پشتیبانی

عملکرد و توضیحات کوتاه

توضیحات و بومی سازی

ماژول محصولات مرتبط و کراس سلینگ | پرستاشاپ

برای هر یک از محصول های دلخواه فروشگاه خود ، بینهایت محصول مرتبط ایجاد کنید و این محصولات را در Ajax cart ، cart page  و order page (check out)  همراه  count down نمایش دهید .

به سادگی  برای هر یک از محصولات خود ، محصولات مرتبط ایجاد کنید ، این مصولات مرتبط در هنگام افزودن محصول به سبد خرید و یا در order page  یا  check out نمایش داده خواهند شد و برای هر محصول مرتبط میتوانید countdown  ایجاد کنید.

شما میتوانید برای هر محصول به صورت جدا در Ajax cart یا cart page یا  order page (check out) و یا همه ی قسمت ها محصولات مرتبط را نمایش دهید.

استراتژی CROSS-Selling یکی از برترین استراتژی ها برای تشویق مشتری برای خرید complementary products  و محصولات مرتبط میباشد که سبب افزایش فروش فروشگاه میشود.

تغییر ظاهر ماژول برای سازگاری با طراحی فروشگاه شما

به سادگی رنگ کلیه ی قسمت های ماژول را از طریق پنل مدیریت تغییر دهید و ماژول را با قالب وب سایت خود هماهنگ کنید ، همینطور کلیه ی متون ماژول قابل تغییر میباشد.

ترغیب مشتریان به خرید محصولات مرتبط

توسط این ماژول محصولات مرتبط با محصولی که مشتریان خریداری کرده اند نمایش داده می شود و آن ها برای خرید دیگر محصولات شما نیز ترغیب می شوند یا حداقل محصولات مرتبط دیگر را مشاهده می کنند و این باعث ارتباط بیشتر مشتریان با فروشگاه شما می شود.

مشتریانتان را به خود وفادار کنید

محصولات مرتبط ممکن است دیگر نیازهای مشتریان شما را برطرف کند. در این صورت مشتریان شما ارتباط خوبی با سایت شما پیدا می کنند و این باعث می شود که آن ها به فروشگاه شما وفادار بمانند.

بازدید محصولات خود را افزایش دهید

یکی از مهمترین نقاط مثبت کراس سلینگ این است که بازدید از محصولات شما را افزایش می دهد. مشتریان وفادار شما که به شما اهمیت می دهند محصولات شما را به دوستانشان معرفی می کنند و سبب افزایش بازدید از محصولات فروشگاه شما می شوند. بنابراین می توانید به راحتی مشریان بیشتری را به فروشگاه خود جذب کنید.

منوی ایجاد کمپین

 1. در منوی ایجاد کمپین یک نام برای کمپین خود انتخاب کنید.
 2. سپس نام محصول یا محصولاتی که می خواهید محصولات دیگری را به آن ها مرتبط کنید را وارد کنید و پس از وارد کردن نام هر محصول برای اضافه کردن محصولات بیشتر گزینه ی افزودن را بزنید تا محصولات بیشتری اضافه شود.
 3. حال نام محصولات مرتبط را وارد کنید.
 4. نوع کمپین خود را مشخص کنید. سه نوع کمپین وجود دارد که محصولات مرتبط را در موقعیت های مختلفی نشان می دهد.
 5. در نهایت می توانید برای کمپین خود تاریخ انقضا را مشخص کنید. در این صورت محصولات مرتبط تا این تاریخ نمایش داده می شوند.

منوی کمپین ها

در منوی کمپین ها شما کمپین هایی که تا به حال ساخته اید را مشاهده می کنید. می توانید آن ها را ویرایش کنید یا هر کدام را که بخواهید حذف کنید.

منوی طراحی

در منوی طراحی شما می توانید ظاهر ماژول را متناسب با فروشگاه خود تغییر دهید. در این صورت طراحی ماژول با فروشگاه شما هماهنگ خواهد شد.

منوی متن ها

در این منو شما می توانید تمامی متونی که در ماژول وجود دارد را به راحتی و به سلیقه ی خود تغییر دهید.

 

 

 

لیست ویژگی های این محصول


New Account Register

Already have an account?
Log in instead یا Reset password