ماژول الصاق فایل در بخش خدمات مشتریان

طراحی شده توسط : بست پرستا
30٬000 ‎تومان
call دریافت مشاوره تلفنی
تعداد مورد نیاز

عملکرد و توضیحات کوتاه

به وسیله این ماژول کاربردی و در عین حال ساده فایل های خود را به هر فرمتی که باشند، در بخش خدمات مشتریان به سادگی همراه با ایمیل ها ارسال کنید بدون آنکه به راه ارتباطی دیگری برای ارسال فایل هایتان نیاز داشته باشید.

ماژول الصاق فایل پرستاشاپ راه حلی برای پاسخگویی دقیق به مشتریانتان

احتمالا شما نیز هنگام جواب دادن به مشتریانتان به این مشکل برخورده اید که تنها میتوانید پاسخ آن ها را به صورت متنی ارسال کنید. اما توسط ماژول الصاق فایل می توانید به فایل متنی خود هر نوع فایل دیگری را نیز اضافه کنید تا در این صورت فایل های مورد نیاز مشتریانتان را برایشان ارسال کنید.

نهایت سادگی استفاده از ماژول

استفاده از این ماژول بسیار راحت است به طوریکه شما تنها با کلیک کردن بر روی گزینه ی انتخاب فایل می توانید فایل مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را همراه با متنی که میخواهید برای مشتریانتان ارسال کنید. برای اینکار پس از وارد شدن به پنل مدیریت به منوی امور مشتریان در بخش فروش پنل مدیریت رفته و گزینه ی مشتریان را انتخاب کنید. در این قسمت پیام های دریافتی از مشتریان خود را مشاهده می کنید که می توانید پاسخ های آن ها را ارسال کنید.

پس از انتخاب فایل و ارسال پیام، فایل ضمیمه شده به همراه متن پیامتان به ایمیل مشتری ارسال خواهد شد. در تصویر زیر پیام فرستاده شده ی بست پرستا به همراه فایل ضمیمه را مشاهده می کنید.

همانطور که مشاهده کردید این ماژول بسیار کاربردی و ساده می تواند در ارسال پاسخ های شما به مشتریانتان کمک فراوانی کند و شما را از راه های ارتباطی دیگر برای ارسال فایل ها بی نیاز می کند.

لیست ویژگی های این محصول

الصاق فایل در بخش خدمات مشتریان

اتچ فایل در ایمیل

نمایش فایل ضمیمه شده در بخش خدمات مشتریان

New Account Register

Already have an account?
Log in instead یا Reset password