آموزش نصب و راه اندازی ماژول پشتیبانی آنلاین تلگرام

person ارسال شده توسط: مقداد دهقان list در: آموزش ها تاریخ: comment نظر: 0 favorite نمایش: 361

آموزش نصب و راه اندازی ماژول پشتیبانی آنلاین تلگرام | بست پرستا

پس از نصب ماژول بر روی فروشگاه خود به بخش پیکربندی ماژول بروید. برای ارتباط کاربران با شما باید ابتدا یک پشتیبان جدید بسازید. بر روی گزینه ی تنظیمات پشتیبانان و سپس افزودن پشتیبان کلیک کنید. در این قسمت باید اطلاعات پشتیبان را وارد نمایید.

ابتدا نام و اطلاعات پشتیبان را وارد کنید. سپس برای ایجاد پیشتیبان شما باید یک ربات تلگرامی بسازید. برای این کار از ربات botfather استفاده کنید. برای آموزش کامل ساخت ربات به ahpbot.ir قسمت آموزش ساخت پوسته ربات مراجعه کنید.  همچنین باید chat id اکانت تلگرام خود را وارد کنید. برای دریافت chat id کافیست به بات bestpresta_chatidbot یک پیام دهید. بات بلافاصله chat id شما را ارسال می کند. توکن دریافت شده از botfather و chat id خود را وارد کنید. دقت داشته باشید که می توانید چندین توکن را وارد کنید. در این صورت باید چندین ربات توسط botfather بسازید و توکن های دریافتی را وارد کنید. این توکن ها باید با کاما از هم جدا شوند. با این کار شما می توانید توسط یک اکانت تلگرام چندین ربات پشتیبانی را مدیریت کنید. در نهایت یک تصویر برای پروفایل خود انتخاب کنید. دقت کنید که حتما باید این فایل را وارد کنید تا پشتیبان ساخته شود. در آخر هم اگر اکانت شما ادمین است می توانید گزینه اکانت ادمین را فعال کنید. اکانت ادمین قابلیت این را دارد که سیستم را به حالت آفلاین یا آنلاین در آورد. زمانی که سیستم آفلاین باشد فرم زیر به کاربر نمایش داده می شود.

با کلیک بر روی گزینه افزودن پشتیبان، پشتیبان جدید اضافه می شود. در قسمت مشاهده و ویرایش پشتیبانان می توانید پشتیبان های اضافه شده را مشاهده کنید و یا اطلاعات آن ها را ویرایش کنید.

پس از اضافه کردن پشتیبان باید ربات یا ربات های تلگرامی که برای این پشتیبان ایجاد کرده اید را فعال کنید. برای اینکار در تلگرام اسم رباتی که ساخته اید را جستجو کنید و وارد ربات شوید و بر روی start کلیک کنید. پیامی به شما ارسال می شود که سیستم به درستی کار می کند. اکنون کاربران فروشگاه شما می توانند توسط ماژول با شما در ارتباط باشند.

در قسمت نمایش کاربران می توانید کاربرانی که با آن ها چت کرده اید را مشاهده کنید.

در قسمت تنظیمات هم می توانید بسیاری از ویژگی های ظاهری ماژول را تغییر دهید. پس از آن که گزینه های مورد نظر خود را تغییر دادید با کلیک کردن بر روی گزینه ی ارسال در پایین صفحه تغییرات شما اعمال خواهد شد.

پرسش و پاسخ ، نظرات

نظری ثبت نشده است !

نظر شما

یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنچ شنبه جمعه شنبه فروردین اردیبهشت خرداد تیر مرداد شهریور مهر آبان آذر دی بهمن اسفند

New Account Register

Already have an account?
Log in instead یا Reset password