راه اندازی فروشگاه با فروشگاه ساز

برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی میتوانید یک وب سایت اختصاصی با برنامه نویسی اختصاصی ایجاد کنید که علاوه بر هزینه ی بسیار زیاد در بسیاری از موارد کارایی مطلوب را نخواهد داشت ! پس چکار باید کرد ؟ در اینجا فروشگاه ساز ها به میدان میایند ، فروشگاه ساز ها به شما کمک خواهند کرد تا تقریبا 90 درصد برنامه نویسی هایی که برای ایجاد فروشگاه نیاز بوده است را از سر راه بردارید و هزینه ها و زمان ایجاد فروشگاه را به حداقل برسانید !

راه اندازی فروشگاه با فروشگاه ساز پرستاشاپ

پرستاشاپ یکی از برترین فروشگاه ساز های دنیا بوده و با داشتن ویژگی هایی از جمله متن باز بودن راه را برای ایجاد یک فروشگاه بدون عیب و نقص در سریع ترین زمان برای شما هموار نموده است !
به منظور کسب اطلاعات بیش تر راجع به پرستاشاپ مقاله ی پرستاشاپ چیست و چرا پرستاشاپ را مطالعه کنید

هزینه ها

پرستاشاپ صد در صد رایگان است ، پرستاشاپ اصلی شامل چندین ماژول کاربردی و یک قالب واکنش گرا می باشدکه میتوانید از آنها استفاده نمایید.میخواهم فروشگاهم را راه اندازی کنم

در صورتی که میخواهید فروشگاه خود را راه اندازی نمایید میتوانید نسخه ی اصلی پرستاشاپ فارسی را از اینجا دانلود کنید . همینطور میتوانید از آموزشها ی اختصاصی بست پرستا با کلیک روی آموزشگاه استفاده کنید !

میخواهم بست پرستا عملیات نصب و راه اندازی فروشگاهم را انجام دهد

در صورت تمایل ، تیم بست پرستا با سابقه ی طولانی در زمینه ی خدمات پرستاشاپ ، با رزومه ی درخشان طراحی چندین ماژول برای پرستاشاپ رسمی فرانسه و.... آماده است تا تمامی امور تهییه ی هاست مناسب ، تنظیم پارامتر های مناسب روی سرور ،تهیه ی دامنه ، نصب و راه اندازی کامل پرستاشاپ بر روی هاست و نصب ماژول های لازم و ارایه ی آموزش های لازم را با کمترین هزینه برای شما به انجام رساند .
همینطور پس از راه اندازی ، تیم بست پرستا به صورت کامل شما را پشتیبانی کرده و مشکلات فروشگاهتان را در سریع ترین زمان حل و امکانات مورد نظر شما را به فروشگاه شما اضافه میکند ، همینطور ماژول ها و قالب های مورد نیازتان را با بالاترین کیفیت طراحی خواهد کرد !

سفارش و مشاوره از طریق فرم و تماس

به منظور سفارش و یا درخواست مشاوره ی کاملا رایگان میتوانید از طریق فرم زیر و یا از طریق تماس ، با ما در ارتباط باشید.

فرم ثبت سفارش

5781

سفارش و مشاوره ی تلفنی

شماره های تماس :

031-95011117

0936-4540286

ایمیل :

info@bestpresta.com

ثبت نام در سایت ورود به سایت

New Account Register

Already have an account?
Log in instead یا Reset password