خدمات بست پرستا در ایران

بست پرستا ، متشکل از برنامه نویسان با استعداد ، خلاق و مسلط با هدف افزایش کیفیت فروشگاه های اینترنتی پایه گذاری شده است . بست پرستا ، طراح ماژول های حرفه ای برای پرستاشاپ فرانسه بوده و با تجربه و تخصص بالا در زمینه ی پرستاشاپ آماده است تا انواع خدمات از جمله طراحی ماژول و قالب اختصاصی ، رفع مشکل و ارتقا و افزایش امکانات پرستاشاپ را برای فروشگاه داران گرامی انجام دهد.

لینک صفحه ی بست پرستا و محصولات در حال فروش در مارکت پرستاشاپ فرانسه

طراحی و برنامه نویسی انواع ماژول

تیم بست پرستا با دانش کافی در زمینه ی برنامه نویسی تحت وب و پرستاشاپ آماده است تا انواع ماژول های اختصاصی برای فروشگاه شما را طراحی نماید. بست پرستا چندین ماژول برای مارکت رسمی پرستاشاپ فرانسه طراحی کرده است که تماما توسط پرستاشاپ رسمی فرانسه تایید شده است و تمام ماژول هایی که برای مشریان طراحی خواهد شد توسط ولیدیتور رسمی پرستاشاپ بررسی و پس از تایید بدون عیب بودن به مشتری تحویل خواهد شد.

طراحی قالب اختصاصی

تیم بست پرستا با استفاده از به روز ترین متد ها و روش ها ، انواع قالب های مورد نیاز شما را طراحی و برنامه نویسی و اجرا خواهد کرد. همینطور انواع قالب های موجود غیر فارسی به درخواست شما قابلیت فارسی سازی ، بومی سازی و شخصی سازی را دارا میباشند.

اجرای تغییرات اختصاصی

بست پرستا تمام خدمات فنی از جمله ارتقای ورژن پرستاشاپ و همینطور تغییرات کلی هسته ی پرستاشاپ و کلاس ها ، ارتقا و افزودن امکانات و دیباگ ، رفع مشکلات موجود و... را به منظور دستیابی به خواسته ی شما انجام خواهد داد.

سفارش و مشاوره از طریق فرم و تماس

به منظور سفارش و یا درخواست مشاوره ی کاملا رایگان میتوانید از طریق فرم زیر و یا از طریق تماس ، با ما در ارتباط باشید.

فرم ثبت سفارش

5956

سفارش و مشاوره ی تلفنی

شماره های تماس :

031-95011117

0936-4540286

ایمیل :

info@bestpresta.com

ثبت نام در سایت ورود به سایت

New Account Register

Already have an account?
Log in instead یا Reset password