طراحی ماژول اختصاصی پرستاشاپ

طراحی شده توسط : بست پرستا
50٬000 ‎تومان
call دریافت مشاوره تلفنی
تعداد مورد نیاز

عملکرد و توضیحات کوتاه

طراحی و برنامه نویسی اختصاصی انواع ماژول پرستاشاپ با قابلیت های دلخواه به همراه سورس کد و مشاوره ی رایگان

طراحی اختصاصی ماژول پرستاشاپ

پرستاشاپ یک نرم افزار اپن سورس و ماژولار قدرتمند میباشد که میتوان با طراحی ماژول های مناسب واستاندارد امکانات جدید و متنوعی را به آن اضافه کرد و فروشگاه پرستاشاپی را قدرتمندتر کرد !

با یه ماژول چه تغییراتی میتوان اعمال کرد ؟

با یه ماژول پرستاشاپ تقریبا هر کاری که بخواید و هر امکانی رو میشه اضافه کرد و حتی هر تغییری رو که بخواید میشه اعمال کرد ، چون ماژول ها علاوه بر اینکه امکانات جدیدی را به فروشگاه اضافه میکنند میتوانند رفتار هسته ی پرستاشاپ را نیز تغییر دهند و مطابق نیاز و دلخواه درآورند.

طراحی ماژول پرستاشاپ ، راهی اصولی برای انجام تغییرات و اضافه شدن ویژگی ها

ماژول پرستاشاپ یک راه استاندارد و اصولی برای انجام هر گونه شخصی سازی و اضافه شدن امکانات پرستاشاپ میباشد به شرطی که کاملا استاندارد و اصولی برنامه نویسی شود، در ماژول ها حتی تغییر عملکرد هسته بر اساس اووراید ها صورت میگیرد که در هر لحظه تنها با غیر فعال کردن ماژل اووراید ها غیر فعال شده و عملکرد ماژول به حالت اصلی بر میگردد و به عبارت دیگر ، بدون آسیب رسیدن به هیچ بخشی ماژول امکانات جدیدی را فراهم میکند و تنها با غیر فعال شدن ماژول بدون اسیب رسیدن به قسمت های دیگر امکانات غیر فعال میشود.

چرا برای انجام تغییرات دلخواه ماژول بنویسیم و تغییرات را روی هسته اعمال نکنیم ؟

در بسیاری از مواقع در صورتی که برنامه نویس آشنایی کافی با پرستاشاپ نداشته باشد ، برای انجام شخصی سازی های مورد نیاز ، هسته ی پرستاشاپ را ویرایش میکند که یکی از مخرب ترین کار هاست ! زیرا ممکن است با اعمال تغییر در یک بخش کوچک از هسته عملکرد چندین بخش دیگر مختل شود و همینطور دیباگ و رفع عیب بسیار مشکل شود زیرا شخص مسئول دیباگ نمیداند کدامین بخش به صورت دستی ویرایش شده است و همینطور با ارتقای پرستاشا تمامی امور انجام شده از بین خواهد رفت !

مزایای طراحی ماژول اختصاصی

اصولی و استاندارد

ماژول یکی از راه های اصولی و کامل به منظور ایجاد امکانات جدید و تغییرات میباشد که در هر زمان میتوانید آن را غیر فعال کنید.

استفاده همیشگی و همه جا

با طراحی ماژول اختصاصی ، یک ماژول کامل خواهید داشت که میتوانید آن را روی هر فروشگاهی نصب کنید و همیشه آن را در فروشگاه خود فعال داشته باشید!

امکان اضافه شدن بینهایت قابلیت

ماژول ها ، امکانات نامحدود و گسترده ای دارند که میتوانند هر تغییر مورد نیاز را انجام دهند و امکانات جدید مورد نیاز را به فروشگاه اضافه نمایند

کاملا مطابق نیاز شما

در ماژول های اختصاصی بر خلاف ماژول های آماده شده ، تمامی قابلیت ها بر اساس نیاز شما و به درخواست شما طراحی میشوند

بسته ی طراحی ماژول اختصاصی : مقرون به صرفه ، سریع ، جامع و کامل

خدمات طراحی ماژول اختصاصی بست پرستا

بست پرستا ، با سابقه ی طولانی در زمینه ی طراحی ماژول و طراح و برنامه نویس انواع ماژول های مختلف برای پرستاشاپ فرانسه (برای مشاهده ی ماژول های طراحی شده توسط بست پرستا که در مارکت پرستاشاپ رسمی فرانسه در حال فروش میباشند کلیک کنید) آماده ی اجرا و پیاده سازی انواع ماژول های پرستاشای میباشد.

چرا بست پرستا برای طراحی ماژول؟

رعایت استاندار و طراحی اصولی

بست پرستا ، ماژول های مختلفی را برای پرستاشاپ فرانسه طراحی و برنامه نویسی نموده که به طور کامل توسط کارشناسان پرستاشاپ فرانسه تایید و ولیدیت شده و با تمامی اصول طراحی پرستاشاپ آشنا میباشد.

ولیدیت ماژول های طراحی شده توسط نرم افزار

تمامی ماژول های های طراحی شده توسط بست پرستا ، توسط نرم افزار ولیدیتور رسمی پرستاشاپ به منظور رعایت اصول کلی طراحی ماژول بررسی و پس از اطمینان از بدون عیب بودن تحویل مشتری خواهد شد.

ارایه ی سورس کد بدون کد شدن

به منظور رعایت حق مشتری ، تمامی کد ها و سورس ماژول هایی که به صورت اختصاصی طراحی و برنامه نویسی میشوند به مشتری داده میشود و هیچ گونه کد گذاری روی ماژول ها انجام نمیشود.

سرعت و دقت

سفارش پس از ثبت و ارسال شدن به سرعت توسط کارشناسان بررسی و امکان سنجی میشود و پس از تایید شدن در سریع ترین زمان پروژه انجام و ارایه خواهد شد.

ثبت سفارش و مشاوره ی رایگان

به منظور ثبت سفارش ، ابتدا با کلیک روی ثبت سفارشات و یا ارسال تیکت در بخش تیکتینگ ، سفارش و درخواست خودرا ثبت کرده و یا از طرق ارتباط با ما ی ذکر شده با ما در ارتباط باشید ، به محض ارسال سفارش خود کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت و پس از تعیین کلیه ی جزییات سفارش شما تعداد ساعت هایی که سفارش زمان میبرد تعیین شده و پس از تایید ، سفارش به بخش فنی ارسال شده و طراحی آغاز خواهد شد.

لیست ویژگی های این محصول

خرید به تعداد ساعت های مورد نیاز

ارتباط مستقیم با کارشناسان به منظور ثبت دقیق درخواست

مشاوره ی کامل و رایگان پیش از خرید

ولیدیت و اعتبار سنجی ماژول توسط نرم افزار رسمی پرستاشاپ

طراحی و برنامه نویسی مطابق اصول جهانی

طراحی و ایجاد انواع قابلیت های مختلف

و...

New Account Register

Already have an account?
Log in instead یا Reset password