بسته پشتیبانی پرستاشاپ

طراحی شده توسط : بست پرستا
45٬000 ‎تومان
call دریافت مشاوره تلفنی
تعداد مورد نیاز

عملکرد و توضیحات کوتاه

بسته ی پشتیبانی پرستاشاپ شامل ، رفع عیب ، ارتقا و افزایش امکانات ، نصب و ویرایش ماژول و قالب ، ویرایش و شخصی سازی و.... .

بسته ی پشتیبانی پرستاشاپ

در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی ، وجود یک شخص متخصص و فنی به منظور مشاوره ،بررسی و انجام اصلاحات ، رفع عیب (دیباگ) ، شخصی سازی و... امری مهم تلقی میشود ، در صورت نداشتن تخصص و تجربه ی کافی در بسیاری از مواقع مدیریت فنی یک فروشگاه ،به امری سخت و زمان بر تبدیل میشود اما با وجود شخص متخصص که در سریعترین زمان مشکل های موجود را حل و برای ارتقای فروشگاه مشاوره و اقدام نماید ، مدیریت فروشگاه ساده و لذت بخش خواهد بود.

خیال راحت با بسته ی پشتیبانی پرستاشاپ

دیگه لازم نیست برای هر مشکل کوچیک و بزرگی که تو فروشگاهتون به وجود میاد وقت بذارید و سختی بکشید ، به راحتی به سایر امور فروشگاه برسین و تمام موارد فنی رو به بست پرستا بسپارید تا در سریعترین زمان بهترین نتیجه ها رو کسب کنید.

بسته ی پشتیبانی پرستاشاپ

راحتی ارتباط با متخصصان

هر ساعت میتوانید از طریق تلگرام ، واتس اپ ، تماس و یا سیستم تیکتینگ با مشاوران در ارتباط بوده و مشکلات و در خواست های خود را ارسال کنید تا در سریع ترین زمان اقدامات لازم صورت گیرد.

ارائه ی خدمات رفع عیب (دیباگ)

در صورت بروز هر نوع مشکل در فروشگاه ، میتوانید درخواست خود را ارسال کنید تا در سریعترین زمان ، بررسی و رفع عیب (دیباگ) صورت پذیرد.

خدمات ارتقا و شخصی سازی

در هر زمانی که نیاز به امکانات جدید داشتید ، با ارسال درخواست مورد نظر ، مشاوره و امکان سنجی برای شما انجام شده و برای درخواست شما اقدام خواهد شد.

مشاوره ی رایگان پیش از سفارش

پیش از خرید بسته ی پشتیبانی فروشگاه با کلیک روی ثبت سفارشات و یا ارسال تیکت در بخش تیکتینگ ، درخواست خود را ارسال نمایید تا تعداد ساعت مورد نیاز برای درخواست شما محاسبه شده و اعلام شود و پس از تایید اقدامات مورد نیاز برای فروشگاه شما انجام شود

لیست ویژگی های این محصول

خرید به تعداد ساعت های مورد نیاز

ارتباط مستقیم با متخصصان از طریق تیکت ، تلگرام ، واتس اپ

ارائه ی خدمات کامل دیباگ و رفع عیب

ارائه ی خدمات ارتقا و افزایش امکانات

و...

New Account Register

Already have an account?
Log in instead یا Reset password